Postup do finále!

Kvalifikace závodu zvaného život dospěla zdárně ke svému konci. Ale nebylo to bez problémů, o postup do A finále jsem se často bál. Nakonec všechno dobrý!

Rozpad  tréninkového procesu je standardním jevem jarní sezony. Přes zimu točíte, nevíte a točíte. Na jaře běháte, víte, že netočíte, vrcholy se rychle blíží, ale točit byste měli. Tradiční kolorit rozbíjení tréninkového procesu jarní sezonou pokračuje i letos. Znáte to, na jaře běháte jako bozi, kontroly v lese před vámi samy vyskakují, boucháte jednu po druhé, trénink za tréninkem, jde to jako po másle, ale.. Pak přijdou neodevzdaná cvičení, zápočty, zkoušky a víkendové závody každý týden a najednou jako byste trénovali od klusu k závodu a od závodu k výklusu. Kam se poděl zažitý týdenní cyklus? Je to ideální recept na ztrátu formy.

A co když škola převáží nad nutností trénovat? Pak už je to definitivní konec a dopadá to asi takto (jeden obrázek za tisíc slov):cykly

Vzhledem k velmi pomalému finiši této kvalifikace bude velmi složité dostat se zpátky do světové formy na MS za měsíc tréninku. Ovšem postup do finále je velmi povzbuzující a uvolňující, takže se trénuje o poznání lehčeji. Po několika odběhaných trénincích se zdá, že jsem nespadl na úplné dno a tak cesta směr vrchol nebude tak dlouhá, jak jsem čekal. Testovací dvojzávod bude MČR KT.

Následující vrcholy: MS, AMS, B7

3 comments

  1. Zdar Vojto,

    to pozadi jsem od Tebe necorkl. Myslim, ze jsme oba dostali stejnou myslenku ve stejny cas.

  2. Jo sorry, pro uplnost dodavam webovou stranku, abys vedel o kterym pozadi mluvim. Jinak preju hodne stesti na MS. Trenink neni vsechno, myslim, ze Ty jses king psychikou.

  3. Díky za komentáře 🙂 na MS se pokusím nezklamat a jediné co bych mohl dodat k tomu pozadí webu je, že ho máš pěkný tak jako já 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.