Český pohár štafet s Sprint cup

Ani hvězdné složení naší štafety se nedostalo mezi předem favorizované týmy při víkendovém klání v českém poháru štafet pořádaném odílem SRK. V roli outsidera se pohybujeme nějaký ten pátek a tak nás to nezaskočilo, nýbrž zaskočeni mohli být jedině bookmakeři.

První úsek rozběhl standardně Vašík, Víčko též nezahálel a nahrál mi na smeč. Před závodem jsem totiž slíbil, že stáhnu i 2 minuty a tak jsem se jal dokazování během místo planých slov. Ovšem dotáhnout Beta neznamená, že ho jen tak předběhnu, spíš jsem ho začal viset a v pytlíku už jsem neměl sil zamíchat pořadím. Ale i tak je 2. místo pro Severku dobrým výsledkem.

Únavu z dopoledne jsme museli hodit za hlavu a jet špurtovat do Rychnova nad Kněžnou. Sprint to byl pěkný, skvělé bylo vyznačení zakázaných/nepřekonatelných značek v terénu páskou, jak tomu bývá na světových akcích za což, bych rád pochválil pořadatele. Stejně jako za pěkné tratě. Můj výkon byl dobrý, rychlost běhu a čtení mapy jsem zvládal až na pár zaváhání kombinovat bez větších problémů a jako na bonus jsem si tím tak zajistil první místo v prestižní soutěži Sprint cup 2013. 🙂

Sobotní výsledková symfonie se v neděli neopakovala. O poznání zabušenější tratě než v sobotu nesedly, dohromady s farstami, Vašíkovi, Víčka zase bolely kotníky a já vyrobil několik chyb..i když podstatný jsou nějaký body a ty jsme získali a na MČR štafet snad ještě vyladíme!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.