Mediální..

.. zájem, samozřejmě! Trénink už se naplno rozjel, ale konec roku bývá obohacený i různými společenskými událostmi, takže se dá psát i o něčem jiném než o běhání.

Těch událostí bylo několik s rozdílnou váhou a důležitostí, ale u všech bych velmi rád poděkoval všem, kteří mi dali hlas, začlenili mě do výběru, rovnou ocenili, nebo mé výsledky protlačili do médií.

  1. Těsné vítězství v hanácké oblasti o post nejlepšího o-běžce. V konkurenci mladých nadějných závodníků to bude do budoucna velmi těžké obhájit!
  2. Z O-gala jsem si dovezl, mimo titulu nejlepšího o-běžce v ČR, hlavně spoustu pozitivní energie od fanoušků a všech, kteří mé snažení sledují. Tvrdá práce nese své ovoce a v dalších letech bych rád v nastaveném kurzu pokračoval.
  3. Od svého zaměstnavatele VSC MŠMT jsem získal ocenění za výsledky na World Games. Se spoustou dalších velmi úspěšných sportovců jsme se sešli v Malostranské besedě (hned na kraji embagra pro SP 2018) a přebrali čestné uznání z rukou již bývalého ministra školství Stanislava Štěcha.
  4. Velmi mě potěšilo zařazení do hlasování v anketě na World of O o “achievement of the year“. I když jsem asi nejmenším favoritem na úspěch v této anketě, velmi mě těší, že i na mezinárodní o-scéně nejsem pouhým IOF ID 12187.
  5. I když se jedná pouze o regionální tisk, je to velká událost mít rozhovor v novinách. Navíc v redakci sportu už znají vaše číslo a třeba se ještě někdy ozvou!

Když se mě Petr Kubásek při vyhlášení na O-gala ptal na detaily z mé přípravy, tak jsem odpověděl, že by to bylo na dlouho a ještě k tomu nudné. Jedním takovým detailem, jak pravidelný čtenář mého blogu ví, je intenzivní příprava ve fitku. S know-how firmy Andrlesport nahrazuji kilometry poctivou dřinou ve fitku. Na videu níže jsou vidět cviky z dvou rozdílných sekcí – motorika a adaptace. V motorické části jsou to povětšinou pomalu prováděné cviky na balančních plochách s využitím expanderů. Adaptace je v podstatě metafora pro posilovací úseky – 4×2-3′ (obvykle 3 nebo 4 cviky prováděné naplno, tepovka se pohybuje okolo ANP na konci úseku) a pauzou okolo 10′.

Další, čistě adaptační video, je ve střižně – nový detail, teda dílek, vlastně detail, bude třeba brzy jasnější.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.